Sınav kitapları hem ders sınavlarına hem de lise ve üniversite sınavlarına hazırlık için sunulmaktadır. Kitap Sev, bunların her ikisinde de uygun çözümlere sahiptir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan kaynaklar, uygun fiyat ve kaliteli baskılar haline sizlere ulaştırılır.

Bu kapsamda hem soru bankaları hem de konu anlatımları vardır. Konu anlatımları sayesinde eksik konuları evde de tekrar etmesini, böylece sürekli bilgilerin güncel kalmaları mümkündür. Ayrıca bilinmeyen şeyler kısa sürede öğrenilebilir.

Soru bankalarının yardımıyla soru çözme hızının gelişmesi, bilinen ve bilinmeyen konuların daha iyi görülmesi mümkündür.

1. Sınıf Ders Kitapları

1 sınıf ders kitapları öğrencilerin dersleri daha iyi bir şekilde anlaması için özel olarak sunulur. Böylece hem temeli daha iyi atmaları, hem de sınavlardan daha yüksek notlar almaları mümkündür. Kitap Sev önerdiği Türkçe, Matematik ve Hayat bilgisi setleri ile en iyi sonuçları almanıza yardımcı olmaktadır.

TYT Matematik Anlatım Kitapları

TYT konuları arasında matematik en çok korkulan konuların başındadır. Eğer bu konuda bilgilerini güncel tutmak istiyorsanız, Kitap Sev TYT için özel konu anlatım fasiküllerine sahiptir. Bunlar tüm konuları içine aldığı için verimli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur.

Eğer bazı konularda eksik olduğunuzu düşünüyorsanız ya da bilgilerinizi güncelleme ihtiyacı hissediyorsanız, sınav kitapları arasında sunduğumuz TYT içerikleri sayesinde sınava daha iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

TYT Biyoloji Kitapları

TYT konuları arasında biyoloji de yer almaktadır. Özellikle tıp veya hemşirelik gibi bölümleri düşünenler için oldukça önemli bir alandır.

Ancak biyoloji içerisinde bazı konuların yetersiz olduğunu düşünüyorsanız veya zaman zaman tekrar yaprak bilgilerin güncel kalmasını istiyorsanız, Kitap Sev size uygun çözümler sunmaktadır. Özel konu anlatım fasikülleri, ihtiyaçlarınıza tam bir cevap sunması için hazırlanmaktadır.

Biyoloji TYT sınav kitapları sayesinde, kendinizi daha iyi bir şekilde geliştirmeniz mümkündür.

Paragraf Soruları

TYT Türkçe soruları içerinde paragrafların önemli bir yeri vardır. Çünkü öğrencilerin en çok zorlandığı konulardan bir tanesini meydana getirir. Eğer bu konularda kendinizi daha iyi şekilde geliştirmek istiyorsanız, yoğun bir şekilde soru çözmeniz önemlidir.

Özellikle konulara göre özel hazırlanan paragraf soruları daha iyi çözümler almanıza yardımcı olur. Kitap Sev, öğrencilere kaliteli sorulardan hazırlanan kaynaklar sunmaktadır.

 

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kategorileri Göster

1.Sınıf 3’lü Set Türkçe Matematik Hayat Bilgisi Seti Mavi Tıklı Yayıncılık

100.00 

1. Sınıf İlkokul Yolculuğu Seti (2.Dönem)

175.00 

Meraklı Zihinler 1.Sınıf 2.Dönem Öğretim Seti

150.00 

4.Sınıf KDS Paket Deneme (6 Farklı Deneme)

49.90 

1.Sınıf Paket Deneme Mavitıklı Yayıncılık

39.90 

Bilsem 3’lü Paket Deneme Sınavı

120.00 

Ünlüler Karması 8. Sınıf Soru Bankası Seti (Ciltli 7 Kitap)

399.00 

Son 15 Yıl Konularına Göre Çıkmış Sorular TYT Paragraf Fides Yayınları

50.00 

Kronometre Hediyeli TYT Deneme Seti (15 YTY Denemesi)

135.00 

TYT Flashback Deneme 7+3 Kronometre Yayınları

60.00 

TYT Matematik Anlatım Fasikülü 2’nci Kitap (35 Fasikül)

75.00 

Kronometre Paragraf Soru Bankası

150.00