0
Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı Mini Birler Dizisi Mehmet Bağmancı

İlk Okuma KitaplarıMini Birler Dizisi

Liste Fiyatı : 49,90 TL
00008
362914
Mini Birler Dizisi
Mini Birler Dizisi İlk Okuma Kitapları
Ata Yayıncılık
49.90

Mini Birler Dizisi 8 kitaptan oluşuyor. Okula yeni başlayan mini birlerin yaşadığı endişe, coşku ve sevince okula yeni başlayan bir çocuğun gözüyle bakılıyor bu kitaplarda. Hayat bilgisi dersinin ilk kazanımları göz önünde bulundurularak sıralanmış öyküler, bu yaş çocuklarının zevkle okuyabilecekleri şekilde yazılmış. Ölçme ve değerlendirme çalışmaları için her bir kitapla ilgili çoktan seçmeli ve açık uçlu sorulardan oluşan değerlendirme kitapçığı da bulunmakta. Mini birler, Mini Birler Dizisi'ne bayılacak.

 • Açıklama
  • Mini Birler Dizisi 8 kitaptan oluşuyor. Okula yeni başlayan mini birlerin yaşadığı endişe, coşku ve sevince okula yeni başlayan bir çocuğun gözüyle bakılıyor bu kitaplarda. Hayat bilgisi dersinin ilk kazanımları göz önünde bulundurularak sıralanmış öyküler, bu yaş çocuklarının zevkle okuyabilecekleri şekilde yazılmış. Ölçme ve değerlendirme çalışmaları için her bir kitapla ilgili çoktan seçmeli ve açık uçlu sorulardan oluşan değerlendirme kitapçığı da bulunmakta. Mini birler, Mini Birler Dizisi'ne bayılacak.

   Stok Kodu
   :
   00008
   Sayfa Sayısı
   :
   Toplam 180
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat