Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL

Haberler

Bilgi değerlerimiz ile önem kazanır. Bu noktada kitaplardaki bu eksiklikten yola çıkarak Değerler Eğitimi Öyküleriyle Okuyalım Anlayalım 1,2,3,4.Sınıf Kitap hazırlıkları yaptık.

Aşağıdaki bağlantıdan bu kitaplarımızı inceleyebilirsiniz.

Buraya Tıklayınız..

Adım Adım RESFEBE kitabımız pek yakında sizlerle...

Neşeli Birler Dizisi, 16’şar sayfalık 10 adet hikâye kitabı ve her bir kitapla ilgili 10 soruluk testin bulunduğu 1 adet değerlendirme kitapçığından oluşuyor..

Okumaya Geçene Öğrenciler İçin

Merhabalar,

Ben Mehmet BAĞMANCI,

 

Kredi Kartı 3D İle Güvenli Alışveriş

Web sayfamıza yoğun istek üzerine kredi kartı ile ödeme seçeneği eklenmiştir. 3D Secure sistemle güvenli bir şekilde kredi kartıyla alışveriş yapabilirsiniz.

1.Sınıf Neşeli Matematik Kitabımız...

1.Sınıf Neşeli Matematik Kitabımız da yakında basımı gerçekleşecek. Şuanda hızla hazırlık aşamasındayız. Kitabımız basılmadan sizlerden gelen büyük bir ilgi gördük. Elimize geçmeden siparişler aldık. İlginize teşekkür ederiz...

2 ve 3.Sınıf Neşeli Matematik Kitabımız...

Yeni 2.Sınıf ve 3.Sınıflar için hazırlıkları devam eden Neşeli Matematik Kitabımız yakında basımı gerçekleşecektir. Çok farklı yöntemler ile matematiği sevdirerek anlatan eğitici ve piyasada benzeri olmayan bir kitaptır.

Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden ötürü...

Kitaplarımıza ve sitemize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden ötürü sizlere teşekkür ediyoruz. Stok miktarlarımız azaldı ve yeni basım için gerekli girişimlerde bulunduk. En yakın zamanda stoklarımızda kitaplarımız yerini alacaktır. Sizlere kitaplarımızı ulaştırmanın mutluluğunu yaşayacağız...

Kapat