Faydalı Bilgiler

En İyi 2. Sınıf Yardımcı Kitap Top 12 (İkinci) 2. Sınıf Kitap Önerileri 2023

en-iyi-2-sinif-yardimci-kitap-onerileri-2023

En İyi 2. Sınıf Yardımcı Kitap Top 12 (İkinci) 2. Sınıf Kitap Önerileri 2023 – Kısaca en iyi 2.sınıf kitapları meb, ders kitapları, okuma kitapları, 2. sınıf kitap setleri, 2.sınıf kitap önerileri ve test kitapları hakkında muhteşem bir rehber hazırladık. 

TÜM 2. SINIF KİTAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ …

2.sınıf kitap okuma listesi, 2.sınıf kaynak kitap önerileri, 2. sınıf okuma kitapları, okuma seti tavsiyeleri, kaynak kitap önerileri 2023, 2. sınıf en çok okunan kitaplar, hikaye kitapları tavsiyeleri hepsi burada …

2. sınıf hikaye kitapları listesi

Aslında ebeveynler çeşitli kitaplar için arama yaparken, çocukları için en iyi olanı arıyor. Her zaman onlar için en iyi niteliğinde öğrenme, anlama becerilerini geliştirecekleri kitapları araştırıyor. Bizlerde onlara bu güzel duygularının karşılığı olarak 2. sınıflar için özel bazı yardımcı kitapların en iyilerini derledik. Kitapsev.com ailesi olarak tüm velilerin yanında ve yardımcısı olmaya devam ederken aşağıdaki serilerimizi sık kullanılanlara ekleyerek sıralı biçimde almanızı tavsiye ediyoruz. Kitap sevdiren platform olan kitapsev.com her zaman en iyi yayınevlerini tavsiye etmektedir.

Ayrıca okumaya değer bulabilirsiniz;

2.Sınıf Yardımcı Kitapları arıyorsanız bu rehberde uzmanlar tarafından sıkça tavsiye edilen, oldukça popüler olarak yer alan kitaplar arasından herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Böylece İlkokul eğitim sürecine yeni başlamış olan öğrencilerimiz için aradığınız birçok çeşitte yardımcı kitaba kolayca ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yayınevinin popüler kitaplarını sizler için bir araya topladık. Ayrıca bahsedilen bir çok yayınevinin yetkili satıcısıyız. Tabi ki öğrencilerimiz gibi, öğretmenlerimiz de aradıkları birçok kitap çeşidine kitapsev.com güvencesiyle erişebilir. Çocuklarınızın geleceğine yatırım yapabileceğiniz yüzlerce seçkin yayınevinin kitapları bir arada kitapsev.com‘da bulunmaktadır.

İlkokul 2.Sınıf Kaynak Kitap Fiyatları ; Çocuklarınız ilkokul yıllarında öğrenmeye açık olabilecekleri gibi sadece müfredata dayalı eğitimde öğrenme güçlüğü de çekebilecektir. Buna göre ilkokul ikinci sınıflar için yardımcı kitaplara ihtiyacınız olabileceği gibi bütçeniz için uygun fiyatlı 2. sınıf kaynak kitaplarına da göz atmak zorunda kalacaksınız. Bizlerde ebeveynlerin bütçesini düşünerek fiyatlarımızı dip fiyatlar ile güncelledik. Herkesin kitap veya yardımcı kitaplara erişimi olsun diye sosyal projemiz olan blog sayfalarımıza özel indirimler hazırladık. Tüm indirimli ikinci sınıf kaynak yardımcı kitaplara bu rehberden erişebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Eğitimcilerden 2.Sınıf Kitapları Tavsiyesi almak için kitapsev.com kurucusu olan Mehmet Bağmancı ile iletişime geçerek bilgisine başvurabilirsiniz. İkinci Sınıf Kitapları kategorisinde diğer kitaplarımıza da göz atabilirsiniz.

https://www.kitapsev.com/2-sinif-kitaplari

Şimdi En İyi 2. Sınıf Yardımcı Kitap Önerileri

Üçgen Çocuk Felsefe Atölyesi 10 Kitap Deneme Eki 2. ve 3.Sınıflar İçin 7-12 Yaş Hikaye Seti

90.00 

2.Sınıf Kış Tatil Kitabı Seti

49.00 

Ata Yayıncılık Çikolata Serisi 25 Kitap 1 ve 2. Sınıf

257.00 

Üç Numaranın Maceraları Dizisi (2, 3 ve 4. Sınıflar)

160.00 

Ata Yayıncılık Ada Öykü Dizisi 1 ve 2. Sınıflar Kitabı

80.00 

Okuma Anlama Seti (2 ve 3. Sınıflar İçin)

100.00 

Bisiklet Kulübü Serüvenleri Kutulu 10 Kitap Meraklı Zihinler 2. Sınıf

80.00 

Macera Başlıyor Serisi 10 lu Hikaye Seti 3. Seviye Analiz Yayınları 2. Sınıf

90.00 

1. ve 2. Sınıflar Senin İçin Hikaye Seti (10 Kitap-Analiz Çocuk Yayınları)

80.00 

1. Sınıf ve 2. Sınıf Kitapları – Yeni Bir Ben Hikaye Seti (10 Kitap-Analiz Çocuk Yayınları)

80.00 

Derya ile Deniz Hikaye Seti (Analiz Yayınları-10 Kitap) 2. ve 3. Sınıflar İçin

100.00 

1. ve 2. Sınıflar İçin – Değerli Günler Hikaye Seti (Analiz Yayınları-10 Kitap)

80.00 

 

 

KİTAP SEV 

 

 

 

One thought on “En İyi 2. Sınıf Yardımcı Kitap Top 12 (İkinci) 2. Sınıf Kitap Önerileri 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir