Çocuk eğitim setleri, farklı yaş grupları ve sınıflar için özel bir şekilde hazırlanarak sunulur. Böylece öğrencilerin kendini daha iyi bir şekilde geliştirmesi amaçlanır. Eğer değişik kitapları bir arada görmek ve aralarından çocuklarınıza en uygun olanları keşfetmek istiyorsanız, Kitap Sev birbirinden değişik çözümler önermektedir.

Eğer çocuklarınız birinci sınıfa gidiyorsa, dört kitaptan oluşan Okuduğunu Anlama setleri size en iyi çözümleri teklif edebilir. Bunun içerisinde,

  1. Türkçe,
  2. Matematik,
  3. Okuma anlama,
  4. Serbest etkinlikler,

Yer almaktadır. Bunların her biri, uzman eğitmenler tarafından birinci sınıf öğrencilerinin anlayabileceği dilde, eğlenceli bir şekilde hazırlanır. Bu çocuk eğitim setleri sayesinde, çocuklarınızın eğitim-öğretim hayatı daha iyi bir şekilde desteklenebilir.

Hikaye Setleri

Çocuk eğitim setleri arasında hikayelerin büyük bir önemi vardır. Zira onlara hem ders verilmesi hem de düşünme kabiliyetlerinin arttırılması amaçlanır. Kitap Sev bu kapsamda 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerine özel çözümler teklif eder.

Sunduğu her kitapta işlenen maceralar ve konular farklılık gösterir. İçlerinde yer alan,

  1. Gerçek yaşam soruları,
  2. Eleştirel düşünme soruları,
  3. Mantık ve muhakeme soruları,

Sayesinde düşünce dünyaları daha iyi bir şekilde geliştirilmektedir.

Matematik Setleri

Matematik, öğrencilerin en çok korktuğu derslerden bir tanesidir. Eğer öğrencinizin bu dersi sevmesini ve anlamasını istiyorsanız, Kitap Sev bu kapsamda size hem eğlenceli hem de öğretici içerikler sunmaktadır.

Matematik çocuk eğitim setleri, farklı yaş grupları için vardır. Kategorimizi inceleyebilir, bunların arasından çocuklarınıza en uygun olanlarını hemen keşfedebilirsiniz.

Okuma Setleri

Okuma setlerinin özellikle 1-2-3-4. sınıflarda önemi büyüktür. Çünkü çocukların kelime dağarcığı, yetişkinlere göre daha düşüktür. Bununla sınırlı kalmadan cümleyi okuma hızları da iyi olmayabilir. Bunu geliştirmenin yolu daha fazla okumadan geçer.

Çocuk eğitim setleri içerisinde Kitap Sev, bu konuda öğrencinize farklı çözümler sunmaktadır. Bunlar eğlenceli bir şekilde hazırlandığı için, çocuğunuzun sıkılmadan hepsini okumasına olanak tanır. Bunun sınırla kalmadan şiir ve bilmeceler, çocuklarınızın edebi zevklerinin ilerlemesine ve gelişmesine de yardımcı olur. Farklı setleri inceleyebilir, bu sayede en uygun olanları bulabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Kategorileri Göster