1. sınıf kitapları, eğitim-öğretim döneminin bu senesinde onlara destek olmak, dersleri daha iyi anlamalarını sağlamak üzere sunulur. Bu çağdaki çocukların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, anlaşılır ve eğlenceli şekilde tasarlanır.

Alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanan birinci sınıf kitapları, öğrencilerin okul hayatına daha iyi bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır. Kitap Sev bu kapsamda velilere ve öğrencilere,

  1. Tatil kitapları,
  2. Okula yardımcı Türkçe ve Matematik kitapları,
  3. Öykü kitapları,

Sunmaktadır. Bunların her biri en uygun fiyatlar ile sizlere teklif edilmektedir. Veli olarak 1. sınıf kitapları arasında sunduğumuz tüm seçenekleri inceleyebilir, aralarından onlara en uygun olduğunu düşündüklerinizi seçebilirsiniz.

1. Sınıf Türkçe ve Matematik Kitapları

  1. sınıf eğitim-öğretim hayatının en heyecanlı dönemlerinden bir tanesidir. Öğrencilerin okula ilk kez adım atması hem onların hem de velilerin hayatlarında yeni değişiklikler anlamına gelir.

Öğrenciler bu süreçte sadece okullarına değil, derslerine alışmada da zorluk yaşayabilir. Ancak ilerleyen yaşlarda başarılı olabilmek için temelin nasıl atıldığı büyük önem taşır. Bu nedenle derslerin iyi bir şekilde anlaşılıp, öğrenilmesi şarttır.

Kitap Sev bu kapsamda sunduğu 1. sınıf Türkçe ve matematik kitapları ile öğrencilerin yanında olmaktadır. Tüm konular, onların anlayacağı bir dilde, sıkıcı olmadan işlenmektedir. Okula yardımcı olan bu kitaplar sayesinde, derslerde daha fazla başarılı olmaları da mümkündür.

1. Sınıf Kitapları Okuma

  1. sınıflar için sunulan okuma kitapları hem harfleri daha iyi tanımaları, hem de Türkçeyi daha iyi bir şekilde öğrenmeleri için oldukça önemlidir. Çocuklarınız için temin edeceğiniz birkaç okuma kitabı, onların okumalarını geliştirebilir

Böylece cümleler daha hızlı, hatasız ve doğru şekilde telaffuz edilebilir. Kitap Sev, çocuklarınızın ihtiyaçları için farklı kitaplar sunmaktadır. 1. sınıf okuma kitapları arasında her seçeneği inceleseniz, aralarından çocuklarınıza en uygun olanları kısa sürede keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanarak, adresinize kısa sürede sipariş verebilirsiniz

Tüm bunların yanı sıra özel tatil kitapları ile tatilde de çocuklarınızın pratik yapmaya devam etmesine yardımcı olabilirsiniz. Size sunduğumuz kitaplar sayesinde, çocuklarınızın eğitim süreçlerini başarıyla destekleyebilirsiniz.

72 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kategorileri Göster